ניקוי גרנוליט

גרנוליט הינו פתרון נהדר לריצוף חוץ, אך חשוב לנקות אותו מידי כמה שנים כדי לשמור על מראה נקי ויפה.

ניקוי גרנוליט מחייב שימוש במכשירים וחומרים ייעודיים מאחר ולא ניתן לנקות גרנוליט בכל דרך אחרת כגון לחץ מים או מטאטא.

הגרנוליט שלכם אינו נקי וזוהר כמו פעם? זאת בשל העובדה שהגרנוליט מחוספס, ומטבעו סופח אליו, עם הזמן ובשל שינויי אקלים, לכלוך וכתמים. הלכלוך והכתמים הופכים את צבעו של הגרנוליט לשחור ולא אסתטי.

חברת טל ליטושים משתמשת בחומרים ייעודיים ובמיכשור מיוחד ומתקדם המיועד לניקוי גרנוליט ביעילות.

מהו גרנוליט

גרנוליט הינו סוג של ציפוי המבוסס על תערובת המכילה בטון ואבנים.

ישנם סוגים, גדלים וצבעים רבים של אבנים שאותן ניתן לערבב עם הבטון. כל אבן מעניקה מראה שונה, ועובדה זו נותנת קשת של אפשרויות חיפוי ומאפשרת מתן מענה מדויק לתנאים בשטח ולרצון הלקוח.

השימוש בגרנוליט נפוץ בכניסות לבתים, בעיריות, מבני עסקים ומוסדות רבים מאחר ובאמצעות אבני הגרנוליט ניתן ליצור מעין יצירות אומנות מרשימות. כאשר מראה הגרנוליט שחוק, מוכתם ומושחר, כתוצאה מפגעי מזג האויר ותנועת האנשים, מתקבל מראה מיושן ולא אסתטי בחזית הבית/ בניין העסקים/ המוסד.

כל בית עסק שואף להציג חזות מרשימה, ודיירים בבתי מגורים רוצים לשמור על ערך הנכס.

מאחר וחלק גדול מיצירת תדמית ושימור שווי נדל"ן הוא חזות המבנה, מומלץ לשמר את המראה היפה והמרשים של חזית המבנים ולבצע ניקוי גרנוליט אחת לשנתיים.

כיצד מנקים גרנוליט?

ראשית, הצוות המיומן של חברת טל ליטושים מבצעים קרצוף עמוק בכמה שלבים בכדי להסיר את כל הלכלוך שהצטבר, וזאת בעזרת מקרצפות וחומרים מיוחדים לניקוי משטחי גרנוליט. שלב זה חייב להיעשות על ידי חברה מקצועית על מנת שיתקבלו תוצאות איכותיות. אם הקרצוף לא יהיה יסודי שלב האטימה המתבצע לאחר הקרצוף לא יהיה יעיל ולא יהווה הגנה לגרנוליט מפני ספיגת נוזלים וליכלוכים בעתיד. לאחר ביצוע הקרצוף, הגרנוליט ייראה נקי ויפה – ממש כמו חדש.

בתום הקרצוף, יש לבצע ציפוי גרנוליט. זוהי סוג של אטימה אקרילית היוצרת חציצה ומונעת חדירה וספיגה של לכלוך ונוזלים, ובכך מגינה ושומרת על הגרנוליט נקייה לאורך זמן, ללא חשש להשחרה או ספיגת נוזלים.
לפני ביצוע האטימה חשוב מאוד לתת למשטח הגרנוליט להתייבש היטב, אם לא כן, האטימה לא תהיה מושלמת ולא תתקבל תוצאה באיכות גבוהה.

מומלץ לתחזק ולנקות משטחי גרנוליט, אחת לשנתיים מאחר ובדרך כלל בוחרים להשתמש בגרנוליט בשטחים ציבוריים וחיצוניים החשופים לנזקי מזג האויר, לתנועה רבה של אנשים, לנוזלים שנשפכים… 

חברת טל ליטושים מתמחה בכל סוגי הקרצוף והפוליש לבית ולמבנים עסקיים ומבטיחה תוצאות מצוינות לאורך זמן.
חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת נסיון מוכח בכל הנוגע לניקוי גרנוליט. בניקוי גרנוליט לא מקצועי ישמרו התוצאות, אם בכלל, לפרק זמן קצר מאוד או לחילופין עלול להגרם נזק בלתי הפיך למשטח הגרנוליט.
אנו, בחברת טל ליטושים, מתחייבים לתוצאות מצויינות תוך עמידה בלוחות הזמנים. העובדים בחברתינו הינם מקצועיים ומנוסים בכל הקשור להתאמת חומרים וסוג הניקוי/ הפוליש לסוג הריצוף או משטחי הלקוח.

אודות טל ליטושים

חברת טל ליטושים מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור החדיש ביותר וזאת על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות בביצוע עבודות ליטוש, פוליש וניקיון. 

לייעוץ מלאו את הפרטים

שירותים נוספים

צרו איתנו קשר

אנו מספקים שירותי ליטוש ופוליש באיזור המרכז והדרום,מחיפה ועד באר שבע כולל ירושלים והסביבה.

טלפון

077-230-5402

אימייל

[email protected]

שעות פעילות

א'-ה' 08:00:20:00

לייעוץ חינם
מלאו פרטים